Expedite w liczbach

ponad 250 mln PLN obrotów w rozliczeniach
klientów za lata 2015-2017
ponad 20 podmiotów
w grupie
ponad 200 pracowników pracujących
dla naszych klientów
ponad 100 utworzonych zakładów
pracy chronionej
ponad 100 wdrożonych systemów
ISO i HACCP
ponad 4000 osób niepełnosprawnych
zatrudnionych u klientów
ponad 700 osób niepełnosprawnych
zatrudnionych w spółkach Expedite Group

Korzyści ze współpracy

Większa płynność finansowa przedsiębiorstwa

Wdrożenie działań, których zadaniem jest efektywność finansowa biznesu

Bezpieczeństwo i przejrzystość rozliczeń

Nasi eksperci dbają o każdy szczegół budując strategię finansowania działalności naszych klientów

Wizerunek silnej marki

Pozytywne postrzeganie firmy przez otoczenie biznesowe i wizerunek przedsiębiorstwa wrażliwego społecznie

EXPEDITE CONSULTING GROUP PROWADZI PROJEKTY RESTRUKTURYZACYJNE OD 1993 ROKU.

W ramach międzynarodowego holdingu Expedite Consulting Group świadczymy naszym klientom skoordynowane i centralnie zarządzane usługi z zakresu restrukturyzacji kosztowych i podatkowych, finansów, obsługi prawnej, zarządzania strategicznego, ubezpieczeń i windykacji, aż po kojarzenie partnerów i prowadzenie sprzedaży na rynkach zagranicznych.

W ramach naszych usług oferujemy klientom konstruowanie założeń biznesowych, które w obrębie obowiązujących regulacji prawnych umożliwiają bezpieczne, a zarazem korzystne finansowo zarządzanie działalnością firmy. Usługi, które proponujemy, wykraczają znacznie poza typowe doradztwo kosztowo-podatkowe.

Klienci powierzają nam wsparcie w długofalowym planowaniu strategicznym dla swoich firm i zarządzaniu budżetami i projektami. Naszą działalność opieramy przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu oraz dogłębnej wiedzy znajomości przepisów i realiów gospodarczych. We współpracy z naszymi klientami bazujemy na zaufaniu i możliwości stosowania innowacyjnych a zarazem bezpiecznych rozwiązań biznesowych.

STRUKTURA GLOBALNA 

Nasze spółki i oddziały znajdują się m.in. na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Cyprze, Seszelach oraz w Stanach Zjednoczonych i HongKongu. Pozwala nam to efektywnie współpracować z podmiotami z całego świata.

Nasza struktura globalna

Nasz zespół

Bartosz NafalskiCEO

Założyciel Expedite Consulting Group. Na co dzień zajmuje się budowaniem relacji biznesowych i łączeniem partnerów biznesowych na rynkach międzynarodowych.

Łukasz RowickiDyrektor sprzedaży

Jest odpowiedzialny za koordynację i kontraktowanie projektów dla kluczowych klientów. Na co dzień zarządza on również zespołem odpowiedzialnym za rekrutację i koordynację pracy osób niepełnosprawnych pracujących w strukturze Expedite Consulting Group.

Katarzyna ŻelazoDyrektor ds. administracji

Zarządza działem administracyjnym. Jest specjalistą z zakresu administracji i zarządzania. Zapewnia właściwe funkcjonowanie biura.

Sylwia Burza Dyrektor ds. rozwoju

Jest odpowiedzialna za nadzorowanie i kontrolę wszystkich projektów HR dla przedsiębiorstw współpracujących ze spółką oraz zapewnienie bieżącego doradztwa w obszarze praktyk i rozwiązań HR zgodnie z przyjętym modelem doradztwa personalnego.

Eugenia SuszyniecKoordynator ds. projektu

Nadzoruje obieg dokumentacji w dziale zatrudnienia pracowników, współpracuje z oddziałami spółki, a także z klientami, placówkami medycznymi, bankami i innymi instytucjami.

Ludmila KhudziakKoordynator ds. projektu

Obecnie prowadzi rekrutacje pracowników w różnych branżach metodą “search and selection”, realizując zamówienia klientów na potrzeby działalności spółki. W ramach projektu dokonuje wszelkich czynności powiązanych z procedurą legalizacji kandydatów oraz pracowników.